csen
Oddělení: Transakce
Praha, Brno
Fulltime, parttime

Přidejte se s námi k příběhu, který píšeme více než 20 let.
Skupina společností PKF APOGEO poskytuje transakčního poradenství, oceňování, daňového a účetního poradenství, auditu, mzdové agendy a správy rodinného majetku na českém trhu od roku 2001. Své klienty dobře známe, a to nám umožňuje odvádět kvalitní práci a navrhovat nová a lepší řešení.

Naši oborníci z oblasti transakcí dělají všechno pro to, aby klientům byli respektovanými partnery a pomáhali jim v otázkách domácích i mezinárodních transakcí, fúzí, akvizic, přeměn a restrukturalizací.
V našem oddělení transakcí Vás rozhodně nečeká nuda a rutina. Práce na různorodých zakázkách pro klienty z různých odvětví posune Vaše znalosti o několik úrovní výše.

Chcete se přidat k naším odborníkům?

Dejte nám o sobě vědět a rozjeďte svou kariéru s námi.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • analytické uvažování a schopnosti - práce s výkazy, prověrky společností (due diligence, finanční analýzy)
  • znalost daňové legislativy výhodou
  • základní znalost české legislativy a podnikových financí výhodou
  • dobré prezentační schopnosti
  • iniciativu a spolehlivost
  • samostatnost a odpovědnost
  • kreativní a invenční přístup k řešení problémů

Pracovní náplň:

  • finanční analýzy
  • příprava nabídek a komunikace s klienty a rozvoj klientských vztahů
  • úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti
  • spoluúčast na seminářích a workshopech a dalších aktivitách
  • osobnostní rozvoj
  • participace na vedení průřezových zakázek pod vedením seniorního kolegy

Nabízíme:

  • zaměstnání v silné a stabilní společnosti
  • zázemí prosperující skupiny
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • práci na plný úvazek i částečný úvazek
  • možnost seberealizace, odborného a profesního růstu
  • dlouhodobou perspektivu
  • flexibilní pracovní dobu, možnost občasné práce z domova
  • přátelskou atmosféru, kanceláře v moderní části Karlína kousek od metra Florenc nebo Křižíkova
  • Multisport
  • stravenkový paušál
  • podpora vzdělávání (výuka jazyka v rámci pracovní doby, podpora pro certifikace, zkoušky, studium, kurzy, prezentační dovednosti, výuka jazyků…)
  • teambuildingové aktivity
  • příjemnou firemní kulturu

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasíte se .

Souhlas můžete odmítnout zde.